Navštívte náš hodinový hotel

Navštívte náš hodinový hotel

Hodinové hotely sú ubytovacie zariadenia, ktoré ponúkajú izby na prenájom na základe hodinového prenájmu, namiesto toho, aby si hostia museli rezervovať celý deň alebo noc. Tieto typy hotelov sú určené pre cestujúcich, ktorí potrebujú miesto na odpočinok, sprchu alebo prezlečenie medzi letmi alebo počas medzipristátia. Sú vhodné aj pre páry, ktoré hľadajú diskrétne miesto na romantické stretnutia, obchodných cestujúcich, ktorí potrebujú pokojný pracovný priestor, a dokonca aj pre miestnych obyvateľov, ktorí hľadajú súkromný priestor mimo domova.

dvojica sa bozkava na posteli
zdroj: elements.envato.com

Moderný hodinový hotel v Bratislave

Moderný hotel, ktorý sa nachádza v centre Bratislavy na Slovensku. Má výhodnú polohu v blízkosti niekoľkých spojov verejnej dopravy a hlavných diaľnic, čo umožňuje ľahký prístup k miestnym atrakciám a obchodným centrám.

Pohostinnosť a profesionalita patria medzi hlavné hodnoty tímu zamestnancov hodinového hotela v Bratislave. Sú hrdí na to, že môžu hosťom ponúknuť pohodlný pobyt so službami najvyššej kvality, aby sa cítili ako doma.

Jednoduchá rezervácia

0910 369 690

Vybavenie izieb

Izby sú ideálne pre samostatne cestujúcich alebo páry, ktoré hľadajú pohodlný pobyt za prijateľnú cenu. Tieto izby sú vybavené manželskou posteľou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, káblovou TV a klimatizáciou, ktorá zabezpečuje príjemnú teplotu počas celého roka.

Každá izba je vybavená vlastnou TV s plochou obrazovkou s ponukou káblových kanálov vo viacerých jazykoch, ktorá poskytuje zábavu počas pobytu. Všetky izby majú nainštalovanú klimatizáciu, ktorá udržiava príjemnú teplotu počas celého roka.

hodinovy hotel bratislava ruzinov
Hodinový hotel Bratislava

Vybavenie kúpeľne

Uvedomuje si, že čistota je kľúčová, pokiaľ ide o spokojnosť hostí. Preto má každá izba vlastnú kúpeľňu vybavenú moderným zariadením a vysokokvalitnými armatúrami pre optimálny užívateľský komfort. Kúpeľne sú plne vybavené uterákmi a toaletnými potrebami, ako sú dávkovače mydla a fľaše šampónu, pre pohodlie počas vášho pobytu.

Parkovacie na mieste

Pre hostí, ktorí pricestujú autom, poskytuje hodinový hotel Bratislava bezplatné parkovisko na mieste. Parkovisko sa nachádza na výhodnom mieste v blízkosti vchodu. Na parkovisko sa zmestí niekoľko áut naraz, čím sa zabezpečí, že každý hosť bude mať počas svojho pobytu k dispozícii miesto.

Ceny a možnosti rezervácie

Jednou z výhod hodinoveho hotela je, že hosťom poskytuje flexibilné možnosti stanovenia cien. Hotel ponúka hodinové sadzby pre hostí, ktorí nepotrebujú zostať cez noc, alebo pre tých, ktorí potrebujú ubytovanie len na niekoľko hodín.

Hodinová sadzba za štandardnú izbu v hodinovom hoteli začína na 25 € za hodinu.

Možnosti online rezervácie sú k dispozícii na webovej stránke hotela alebo prostredníctvom rezervačných stránok tretích strán

Rezervácia izby v hodinovom hoteli je rýchla a jednoduchá vďaka online rezervačnému systému. Hostia si môžu rezervovať izby priamo prostredníctvom webovej stránky hotela, ktorá ponúka užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré návštevníkom umožňuje vybrať si preferované termíny, skontrolovať dostupnosť a vybrať si preferovaný typ izby.

Hodinový hotel poskytuje flexibilné cenové možnosti, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a rozpočtom. Online rezervačný systém uľahčuje hosťom rýchlu a efektívnu rezerváciu ubytovania.